Uudised
Kuidas puhastada pehmet mööblit: vabaneme tolmust ja plekkidest
Kuidas puhastada pehmet mööblit? Pehmet mööblit võib kohata paljudes kodudes – ta on üheks kohustuslikuks atribuudiks, mis lisab kodudele mugavust ja hubasust. Kuid pehmel mööblil on üks oluline puudus: ajapikku ilmuvad sellele ja jäävad nähtavaks erinevad plekid, mustus ja tolm. Just seepärast peab..
25.08.2017
Kuidas eemaldada ebameeldivad lõhnad antiikmööblilt?
Antiikmööbel on alati väga populaarne disainerite ja vanaaegsete esemete hindajate seas. See kaunistab kortereid, suvilaid ja kontoreid. Selle ainsaks puuduseks on ebameeldiv lõhn, mis saadab rariteetseid kappe, laudu, tugitoole, kummuteid ja puhvetkappe. Mõne inimese jaoks on ebameeldiv lõhn kõige..
04.08.2017
Antiikmööbli nõuetekohane hooldamine – pikaealisuse alus
Antiikmööbel on mitmekümneid aastaid vana ning vajab erilist hooldust. Lihtsalt võtta ja pühkida saja-aastaselt diivanilaualt tolmu tavalise salvrätikuga ei tohi. Algul peab laua pinda pühkima kuiva flanellrätikuga, et puhastada see tolmust. Seejärel pihustatakse mööblile spetsiaalset tolmutõrkevah..
04.08.2017
Asjatundlikud investeeringud antiiki – stabiilse sissetuleku pant
«Antiik» – ladina päritolu termin, mis tähendab „vana“. See määratakse esemetele, mille vanus ületab 50 aastat. Sellesse kategooriasse kuuluvad: ikoonid, maalid, relvad, mööbel, mündid, raamatud, portselanesemed, millel on tihtipeale ka ajalooline väärtus.Antiigi köitvus Viimasel ajal eelistab aina..
04.08.2017