Põrandakell – funktsionaalne ja stiilne kappkell


Põrandakella veel üks sada aastat tagasi ei saanud iga inimene endale ostu lubada, mille tõttu ei olnud vaestes kodudes nad üldse kunagi näha. Teost anti edasi põlvest põlve üheskoos peremõisadega, seepärast on paljud kappkellad vägagi kallihinnalised. Nende valmistamiseks kasutati parimat puitu, väärimetalle, kvaliteetseid mehhanisme.

Kappkella komplekteeriti pendlite ning salajaste mehhanismidega, mis mängisid tol ajal tuntud meloodiaid. Lisaks võisid nad olla täiendatud aksessuaaride ja pisiasjade jaoks mõeldud riiulitega. Taolised tooted sobivad kaugeltki mitte igasse interjööri, sest kõige paremini näevad need välja klassikalises või vintage stiilis teostatud sisekujunduses.

Valime põrandakella interjööri stiili järgi

Muusikapalaga antiikese on elutoa või kabineti auväärt kaunistuseks, kuid neid ei tasu paigaldada laste- ega magamistuppa, sest valjud helid segavad und. Mõnedes saab mängu siiski välja lülitada.

Riiulitega ese on ideaalne lahendus kööki või puhkeruumi. Mudelid, mille viimistluses domineerib pronks, kaunistavad rokokoo stiilis interjööri, elegantne antiikjumalate kujutustega variant on ampiiri prerogatiiv, range puidust kell sobib klassikalisse stiili.

Paigutage antiik muust mööblist eraldi, sest selle abil saate enda ruumis luua erksat rõhupunkti!

Antiikese kollektsioonide ja interjööri jaoks

Pakume teile võimaluse valida endale välja ning tallida originaalse antiikse põrandakella, mille kvaliteedis ja töövõimes ei saa kahelda. Ainult meie juures saate valida välja hästi silinud mudelite vahel, mis kannavad endas eelevate ajastute hõngu!


Tootevõrdlus (0)Põrandakell Westerstrand
Päritolumaa: Rootsi Seisukord: vana
1

249.00€ Hind käibemaksuta: 207.50€

Näidatud 1 kuni 1. Kokku on 1 tulemus(i) ja 1 lehekülg(i)