Vanaaegsed peeglid kaasaegses kodus


Peeglid meie mõistes tekkisid vaid 1835. aastal ning jäid veel pikaks ajaks läbipääsmatuks interjööri elemendiks. Daamid imetlesid mitte ainult enda peegeldust, vaid ka peeglit ennast.

Kollektsionäärid suudavad kahtlemata võltsingut originaalist eristada. Meie poes ei vaja ostjad taolisi teadmisi. Meeldima hakanud peegli ajaloost, hinnast ja väärtustest räägivad teile tõepäraselt meie konsultandid. Aga olemas üks ühine tunnus, see on alati peegel raamiga:

  • puidust;
  • pronksist;
  • kullatud metallist;
  • hõbedast;
  • keraamikast.

Raamistuse uskumatu ilu ei jäta ühtegi antiigi armastajat ükskõikseks. Käsitöö näeb alati välja keerukas ja huvitav. Raamid on kaunistatud peente nikerdustega ja inkrustatsioonidega. Isegi kõige tavalisem kandiline ja lihtsa teostusega raam on kindlasti kaunistatud fantaasiarikka või lillelise mustriga.

Klassikalisse interjööri sobib suurepäraselt puitraamis konsooliga vana peegel. Tualettlauale võib paigutada väikese ent elegantse pronksraamis peegli. Esikusse tasub seinale riputada suure peegli, et näha end täispikkuses. Isegi peeglid vannituppa võivad olla antiiksed.

Sellise väikese interjööri elemendi abil saab rõhutada oma kodu või üksiku ruumi stilistikat ning luua tõelise luksuslikkuse atmosfääri. Kui meeldejääva ja kallihinnalise kingituse otsingud on viinud tupikusse, siis pöörake enda tähelepanu ebatavalistele, teistest ajastust pärinevatele ning teistsugust aurat kandvatele esemetele.

Antiik peegel – pikaajaline investeering

Mitte ainult materiaalset vaid ka kunstilist väärtust omava eseme ost on alati kasumlik. Antiik lauapeeglil on ettearvatav tulevik: see muutub iga aastaga aina kallimaks. Meie poest saate osta mitte lihtsalt ilusaid rikkaliku ajalooga esemeid, vaid tõelisi perereliikviaid, mis võivad saada teie omaks.


Tootevõrdlus (0)Seinapeegel kullatud
Valmistamisaasta: 1950 Päritolumaa: Rootsi Materjal: puit Seisukord: vana

89.00€ Hind käibemaksuta: 74.17€

Kuldne seinapeegel
Valmistamisaasta: 1950 Päritolumaa: Rootsi Materjal: puit Seisukord: vana

99.00€ Hind käibemaksuta: 82.50€

Seinapeegel ovaalne
Valmistamisaasta: 1950 Päritolumaa: Rootsi Materjal: puit+kips Seisukord: vana

89.00€ Hind käibemaksuta: 74.17€

Kummuti peegel sahtliga
Valmistamisaasta: 1890 Päritolumaa: Rootsi Materjal: puit Seisukord: vana

69.00€ Hind käibemaksuta: 57.50€

Näidatud 1 kuni 4. Kokku on 4 tulemus(i) ja 1 lehekülg(i)