Nahkmööbel leiab endale alati oma ostja


Nahkmööbel on alati olnud laitmatu maitse ja tähelepanuväärse jõukuse atribuudiks. Kaugeltki mitte igaüks ei saa lubada endale niivõrd kallihinnalist toodet.

Naturaalse materjaliga polsterdatud olmeesemetel on vaieldamatud eelised. Loomsest toornahast eraldatud nahka peetakse ökoloogiliselt ohutuks, elastseks ja praktiliseks tooraineks.

Paljudele kasutajatele meeldib nahkmööbel selle vastupidavusomaduste ja lihtsa hooldamise tõttu. Tihtipeale nõuavad taolised sisustusesemed oma esialgse välimuse taastamiseks vaid lapi ja pesuvahendi abi.

Erilise elegantsuse poolest eristuvad antiikesemed. Ei ole ka üllatav, sest kasutatud nahkmööblil on teatud väärtus. Sellel on sarnaselt iga inimesega olemas oma lugu. Sisustusese mäletab kõiki, kes omal ajal sellel istusid või pikutasid.

Nahkmööblit armastavad kõik

Nahkdiivanit peetakse kõige nõutumaks sisustusesemeks. Sellel on alati olnud esinduslik välimus. Erinevalt kaasaegsest mööblist teostati vanaaegseid tooteid mustas või pruunis värvis.

Asendamatu elutubade ja saalide sisustusese – kasutatud nahkdiivan – on alati tõmmanud tähelepanu just iseendale, seda tänu uskumatult kõrgele mugavustasemele ja võimalusele veeta lõõgastunud olekus aega sõpradega. Reeglina on kõrge diivaniselg ja küünartoed alati soodustanud muredest vabanemist ja rahustumist.

Vanaaegsete esemete ostmiseks külastage antiigipoodi AMPIIR

Antiiksete sisustuselementide ost viib teid antiigipoodidesse. Nahkmööbli efektiivset müüki teostatakse iga päev, arvestamata lõunapausi. Toodete nägemiseks ei ole palju vaja. Peate lihtsalt tulema ja vaatama salongis väljapandud esemeid. Isegi kõige nõudlikum ja laitmatu maitsega külastaja leiabkindlasti endale elegantse, oskuslikult dekoreeritud eseme, mida osta.


Tootevõrdlus (0)Tugitool nahast
Valmistamisaasta: 1950 Päritolumaa: Rootsi Materjal: kunstnahk Seisukord: vana

189.00€ Hind käibemaksuta: 157.50€

Nahktugitool pöörlev
Päritolumaa: Rootsi Materjal: kunstnahk Seisukord: kasutatud

49.00€ Hind käibemaksuta: 40.83€

Nahktugitool kontoritool
Päritolumaa: Rootsi Materjal: ehtne nahk Seisukord: kasutatud

79.00€ Hind käibemaksuta: 65.83€

Kiikuv tugitool nahast
Valmistamisaasta: 1990 Päritolumaa: Rootsi Materjal: nahk Seisukord: vana

99.00€ Hind käibemaksuta: 82.50€

Näidatud 1 kuni 4. Kokku on 4 tulemus(i) ja 1 lehekülg(i)