Serveerimislaud – funktsionaalsuse ja disainiilu peegeldus


Serveerimislaud kehastab uut taset koduste mööbliesemete arengus. Iga aastaga muutuvad need aina populaarsemaks. Lisaks enda maksimaalsele funktsionaalsusele ja praktilisusele, rõhutab see vahend ka esteetilisust. Sellest võib saada nii klassikalise kui ka kaasaegse stiili harmooniline osa.

Serveerimislaua modifikatsioonide mitmekesisus

Kaasaegsed inimesed ei saa olla ilma esemetest, mis aitavad kaasa koduses majapidamises ning muudavad elu mugavamaks. Selliste sisustuselementide hulka loetakse tänu nende polüfunktsionaalsusele ja universaalsusele ka serveerimislaudasid. On olemas arvamus, et need tekkisid klassitsismi ajastul Prantsusmaal. Nende eesmärgiks on serveerimise lihtsustamine. Kuid sellise laua puidust mudelil, mis oli loodud oskuslike mööbelseppade käte all, oli niivõrd elegantne ja ebatavaline disain, et see muutus hoopis luksuslikuks dekoorielemendiks. Tänapäeval on modifikatsioonide mitmekesisus väga lai. Erinevad nii funktsionaalsus, materjalid kui ka välimus:

  • Serveerimislaud ratastel. Eristub kompaktsuse ja mobiilsuse poolest. Käesolev mudel on eriti kasulik ja mugav, kui valmistatud jooke ning roogasid on vaja serveerida suurele lauale, söögikorra lõppemisel aga kasutatud sööginõude ära viimisel.
  • Kokkupandav serveerimislaud. See on pisiasjadeni läbimõeldud ning käib kokku ühe lihtsa liigutusega. Kokkupanduna võtab vähe ruumi. Konstruktsioon kannatab massi kui 40 kilogrammi. Sellised mudelil on palju erinevaid kasutamisviise: furšett-, voodi- või diivanilauana. Sellel mugaval abimehel on mugav hoida sülearvutit või organiseerida teejoomine sõpradega.

Antiigipoes pakutav lai mudelite valik, lubab välja valida väärt varianti, mis vastab teie nõuetele ning sobib orgaaniliselt kokku teie kodu interjööriga.


Selles kategoorias ei ole hetkel ühtegi toodet.