Lai valik riidekappe – modernist rokokooni


Riidekapid on iga elamu disaini osas. Tänapäeval võib soetada ka vanaaegset puitmööblit.

Iga interjöörieseme valikule tuleb läheneda kohusetundlikult, sest õigesti valitud mööbel näeb välja ilus ning lisab ruumile mugavust. Viimasel ajal on puitmööbel muutunud ostjate seas populaarseks. Puidust riidekapi saate soetada antiigipoest AMPIIR. Vaatleme puidust riidekappide eeliseid:

  • Puid – looduslikult puhas materjal, milles ei ole kahjulikke keemilisi aineid (fenooli). See lubab hoida kodu õhku puhtana. Saastatud õhu tõttu võivad tekkida probleemid tervisega. Seda ei juhtu, kui soetate mööblit, mis on valmistatud naturaalsetest materjalidest;
  • Puitkapid on vastupidavad. Ajaga muutuvad puitkapid aina kallimaks. Lisaks on puitesemetel kerge parandada mõrasid või kriimustusi;
  • Puitkapid on väga ilusad. Teistel materjalidel on keeruline tulla niivõrd lähedale looduslikule ilule;
  • Puidust kapid näevad välja rikkalikud ja prestiižsed. Need lummavad külalisi ning näitavad omaniku kõrget staatust. Riidekappide müüki teostatakse ka e-poodides.

Ebatavaline riidekapp

Edukas mööbel peab olema eelkõige mugav ja nägema seda ümbritsevas ruumis välja harmooniline. Nurgariidekapp ei hõiva palju ruumi, selles võib hoida mitte ainult riideid, vaid ka teisi esemeid. Nurgakapid võivad visuaalset muuta ruumi, milles seisavad, ning pehmendada selle nurkasid. Kappe saab osta meie antiigipoest.

Minimalistlik interjöör

Valge riidekapp muutub iga aastaga aina populaarsemaks. Valge mööbel harmoneerub suurepäraselt kaasaegsete interjööridega ning sobib minimalismi armastajatele. Valge riidekapp on elegantne ja peen sisustuselement igasse korterisse.

Peegelpind

Peegliga riidekapp on vajalik igas hubases korteris. Ostes peeglit eraldi, võivad tihtipeale tekkida raskused. Vahel on keeruline mõelda, kuhu see küll panna. Peegliga kapid aitavad nendest probleemidest vabaneda. Samuti saate soetada kasutatud riidekappe.


Selles kategoorias ei ole hetkel ühtegi toodet.