Seinavalgustid on stiili eeskuju


Seinavalgustid on valgustus, mida ei saa igas toas kasutada, sest need muudavad ruumi visuaalsest väiksemaks. Samas on need ka suurepäraseks lisavalgusallikaks. Vaatleme selliste lampide valimisreegleid lähemalt.

  • Pronksist, marmorist, kristallist või oonüksist valmistatud seinavalgustid sobivad nii klassikalises kui ka kaasaegses stiilis teostatud kujundusega magamistuppa.
  • Mudelid, mis eristuvad enda rangete geomeetriliste vormide poolest, sobivad aga modernsesse või hight-tech stiili.
  • Suure pindlaga ruumidesse ostetakse peeni tooteid, mis on kaunistatud dekoratiivsete elementide, klaasi, portselaniga. Tasub meeles pidada, et ruumi sisustus peab olema samuti teostatud vastavas stiilis, vastasel juhul näevad erksad esemed välja ebasobivad.
  • Pop-art stiilis kujundatud tubasid on parem dekoreerida erksate ebastandardse vormiga kohtvalgustite abil.

Seinalamp teie kodu jaoks

Antud valgustuse atribuut on inimkonnale teadaolevatest vanim. Just seinavalgustid olid kasutusel valgusallikana, mis oli paigaldatud suursuguste asjameeste losside ja palleede perimeetris. Täna aga seinavalgusti on pigem dekoori ese, kui reaalne valgusti, kuid selle funktsionaalsust ei saa eitada. Sellised valgustid sobivad väga hästi enamikku barokk või rokokoo interjööri.

Kohtvalgusti

Antud interjööri ese ühendab võrdsel määral endas nii esteetilist ilu kui ka funktsionaalsust. Kuna antud valgustid on paigaldatud teatud spetsiifilistes kohtades, näiteks kirjutuslaua taha. Seega ruumi interjöörid omandavad stiili, ning Teie saate töötada hämaruses oma laua taga.

Seinalambid magamistuppa

Ainult seinavalgustid saavad tekitada hurmava ja rahuliku atmosfääri, mis ideaalselt täiendab teie magasmitoa interjööri. Seega valgustus hakkab olema mitte ainult disaini osa, aga kuvandi osa, mis igavesti jääb teie mällu.

Seinavalgustid lülitiga

Peale oma ilmsete positiivsete omaduste nagu ainulaadne välimus ja ajalooline väärtus, võivad antud valgustid konkureerida oma kaasaegse analoogiga funktsionaalsuse poolt. Niisugused lambid on väga mugavad kasutada, mis muudab neid aktuaalsemaks, kui lambid ilma lülitita.

Seinavalgusti juhtmega

Me oleme harjunud sellega, et antiikesemete jaoks ei ole omane juhtmete rippumine seina peal ja see on õige. Aga vaatamata sellele, et see idee oli algusest ilmselt rappaläinud, see võib olla palju mugavam ja esteetiliselt võluvam, kui esimese pilguga arvame. Piisab oskustest juhtmetega saama hakkama ja peita neid enamikul juhtudel ei ole raske.


Tootevõrdlus (0)Seinalamp vintraažiga
Valmistamisaasta: 1950 Päritolumaa: Rootsi Seisukord: vana

49.00€ Hind käibemaksuta: 40.83€

Seinalambid messingist
Valmistamisaasta: 1950 Päritolumaa: Rootsi Materjal: messing Seisukord: vana

49.00€ Hind käibemaksuta: 40.83€

Näidatud 1 kuni 2. Kokku on 2 tulemus(i) ja 1 lehekülg(i)