Konsoollaud – vanaaegne atribuut ruumi ratsionaalse kasutamise jaoks


Konsoollaud lisab interjöörile eelnevate ajastute ja vanaaegsete suurilma salongide atmosfääri. Selle populaarsuse õitsenguajaks oli XVII sajand, kui eriliselt hinnati interjööride luksuslikkust ja elegantsust.

Konsoollauad võivad olla erinevates stiilides ja erinevate konfiguratsioonidega. Neid müüakse erinevates disainerteostustes. Selle mööblieseme iseloomulikuks jooneks on kitsas lauaplaat. Tänu sellele omadusele lubavad kasutada ruumi ratsionaalselt ning jäävad peagi märkamatuks kitsas esikus või väikeses toas. Nendel atribuutidel on olemas järgnevad konstruktsioonid:

  • seina juurde asetatavad mudelid;
  • seinamudelid;
  • eraldiseisvalt asetsevad mudelid.

Seinalaud on mööbliseppade ratsionaalne leiutis. Sellest on saanud optimaalne variant ruumide vaba ruumi kokku hoidmiseks.

Vanaaegne konsoollaud – lakooniline ja funktsionaalne interjöörielement

See antiikese on ideaalne lahendus klassikalise interjööri jaoks. See valmistatakse traditsiooniliselt naturaalsest ilusti valitud puidust või looduslikust kivist (graniidist, marmorist). Neid materjale töödeldi käsitsi. Sellise laua lauaplaati kaunistati nikerdustega ja asetati nikerdatud jalgadele. Erilise elegantsuse lisasid tootele hõbeda või kullaga kaetud jalad. Oma pikaajalise ajaloo vältel on käesolev atribuut muutunud aina mitmekesisemaks, seda on kaunistatud maalingute ja inkrustatsioonidega, see rahuldas mitmeid olmelisi vajadusi. Sellised mööbliesemel näeksid harmoonilised välja klassikaline mänguga kell või kandelaaber.

Esindatud valikus leiavad ostjad selle mööbliatribuudi konstruktsioonide parimaid mudeleid. Konkreetse mudeli kasuks valiku langetamisel ei pea üldsegi muretsema ega kahtlema selle originaalses disainis ja väärt kvaliteedis.


Tootevõrdlus (0)Konsoollaud
Valmistamisaasta: 1890 Päritolumaa: Rootsi Materjal: puit + spoon Seisukord: antiikne

179.00€ Hind käibemaksuta: 149.17€

Näidatud 1 kuni 1. Kokku on 1 tulemus(i) ja 1 lehekülg(i)