Riidenagi kui mugav vahend rõivaste hoidmiseks


Riidenagid omavad tähtsat osa inimeste igapäevases elus. Lisaks funktsionaalsusele täidavad need ka esteetilist rolli mööblikompositsioonis. Oma dekoratiivse iluta ei ole nende kasu ja funktsionaalsust täiel määral tunda.

Riidenagide mitmekesisus

Nagide välimust adapteeritakse regulaarselt kiirelt vahetuva moe järgi. Nende esimesed variandid tekkisid Prantsusmaal XVI sajandil. Need olid hiiglaslikud riidepuude konstruktsioonid, millel olid väga ümarad õlad. Tänapäevastel variantidel on erinevaid konfiguratsioone, mida võib jaotada mitmeks tüübiks.

    Pakutavast kataloogist saab leida tooteid, lähtudes ruumi parameetritest ja eelistustest:
  • Riidenagid seinale on kõige levinum variant, mis võtab enda alla minimaalselt ruumi. Seinanagi - lihtne konstruktsioon. Tavaliselt kujutavad need endast ette seinale paigaldatavat riidekonksudega alust.
  • Riidenagid esikusse. Neid kasutatakse kena väljanägemise säilitamiseks ja üleriiete hoidmiseks. Õigesti valitud mudelid sisutavad isegi kõige väiksemat ruumi ergonoomiliselt ja mugavalt.
  • Põrandanagi on atribuut, mis on saanud väga populaarseks. Selle põhiliseks eeliseks on mobiilsus ja kompaktsus. Konstruktsiooni poolest meenutab see mudel võimlemiskangi ning on hinnatud oma manööverdusvõime ja praktilisuse eest.

Esindatud antiiksetest puidust riidenagidest võib saada peen lahendus kodu või kontori interjöörile. Need täiendavad mööbliesemete klassikaliste vormide rangust. Selle rariteetse esemega saab kujundada retro stiilis ruume. Kaunistatud erinevate mustrite ja nikerdustega.

Kui olete saanud antiigipoe kliendiks, saate pakutavast valikust leida modifikatsiooni, mis sobib kokku ruumi stiili ja omaniku maitsega. Langetades oma valiku meeldival mudelil, saate olla kindel selle suurepärases kvaliteedis.


Selles kategoorias ei ole hetkel ühtegi toodet.