Vanaaegne tualettlaud – ilu ja hea tuju kaaslane


Tualettlaud on võimeline lisama igale interjöörile isikupära ning muutma seda kordumatuks ja unikaalseks. Antiiksed teosed rõhutavad omanike elegantset maitset ja sisustuse kerget stiili. Efekt saavutatakse disaini peente vormide ja painduvate joonte arvelt.

Tualettlaua hiilgus

Antiiksed ansamblid muutusid populaarseks Louis XIV ajal, kuid klassikalise välimuse saavutasid need 1800. aastal. Tol ajal püüdles Euroopa rikkaim riik suursuguse poole kõiges, seepärast laiendasid prantsuse väärismööbelsepad möbleerimise spektrit ning töötasid välja isikliku stiili. Peegliga tualettlaud kujutab endast ette väikest elegantset kummutit, mis tagab maksimaalset mugavust välimuse eest hoolitsemisel. Mitmed sahtlid olid ettenähtu pesu ja kosmeetiliste vahendite hoidmiseks. Vanaaegsetel šedöövritel ei ole käsitsi tehtud nikerduse ja vormide peenuse poolest analooge.

Ekskurss ajaloosse

Kui olete otsustanud soetada talendikate meistrite elegantset teost, siis ettevõte mänedžerid tutvustavad teile iga kataloogis oleva eseme stiili eripärasid ning soovitavad parima variandi, mis sobib kokku teie interjööriga. USA-s ja Inglise kuningriigis kasutati rariteetsete esemete valmistamisel järgmisi tooraineid:

  • Punane puit
  • Õunapuu
  • Tamm
  • Vahtrapuu
  • Pähkipuu

Mudelid erinevad üksteisest viimistluse, puidu, vormi ja värvi poolest. Figuursed ääred ja rikkalik inkrustatsioon rõhutasid naturaalse tekstuuri sügavust ja ilu, kõverdatud jalgu aga kaunistati taimsete ornamentidega. Ajalooliselt väärtuslikeks peetakse Victoria ajastu esemeid, mudeleid art deco stiilis, Chippendale’i ja kuninganna Anna stiilis mööblit, millel on palju paindekohti ja festoone. Rariteetsetel eksemplaridel on eripära sahtlite ühtse joone ja ovaalse peegli kujul.

Valge peeglilaud – väärt kaunistus igasse majja

Kõige tihedamini on kasutajad lummatud rikkaliku viimistlusega valgest peeglilauast. Peen antiikelement muudab kardinaalselt elutoa atmosfääri ning valmistab omanikule tõelist esteetilist naudingut. Kui tahate lisada enda interjööri isikupära ning rõhutada stilistilise kompositsiooni ebaordinaarsust, siis teie otsus soetada meigilaud toob veel palju imelisi hetki.


Tootevõrdlus (0)Tualettlaud mahagonist peegliga
Valmistamisaasta: 1880 Päritolumaa: Rootsi Materjal: mahagon Seisukord: antiikne

490.00€ Hind käibemaksuta: 408.33€

Peeglilaud tammepuidust
Valmistamisaasta: 1910 Päritolumaa: Rootsi Materjal: tammepuit Seisukord: antiikne

199.00€ Hind käibemaksuta: 165.83€

Näidatud 1 kuni 2. Kokku on 2 tulemus(i) ja 1 lehekülg(i)