Erinevates stiilides valmistatud söögilauad teie maitsele


Tänapäeval on võimalik kohata väga erinevatest materjalidest, erineval kujul ja mõõtmetes valmistatud laudasid, mis üllatavad enda funktsionaalsete omadustega, kuid samas on olemas ka antiiklaudasid, mis lisaks enda vahetule otstarbele mängivad ka dekoratiivset rolli.

Laudade tüübid

Lauad erinevad enda stiilide poolest. Rokokoo stiilis teostatud täispuidust söögilaud üllatab oma disainilahendusega, selle lauaplaat on valmistatud tervikmaterjalist, mis muudabki laua tugevaks ja vastupidavaks. Tegu on kalli rikkaliku lauaga, mis sobib ideaalselt klassikalisse interjööri. XX sajandi keskpaiga prantsuse pikendatav laud võib kaunistada aga igasuguseid ruume, lisades neile unikaalsust ja erilist sarmi. Sellise laua taga on meeldiv tähistada pühasid ja viia läbi perekondlikke õhtuid. Ümmargune pikendatav söögilaud peab kindlasti asetsema toa keskel, luksusliku ja ruumi disainile vastavas teostuses valmistatud lühtri all. Kui ruumi interjöör on teostatud ühtses stiilis, siis soovitatav valida söögilauda toolidega (ehk söögilaua komplektid), mis selle juurde sobivad.

    Taolistel laudadel on järgmised eripärad:
  • Suurus;
  • Stiil;
  • Ajastu;
  • Unikaalsus.

Sellise antiigi omaniku ei pea tundma muret unikaalsuse ja kordumatuse üle. Kuna kõik lauad on valmistatud käsitööna, siis igaüks neist on eriline.


Tootevõrdlus (0)Söögilaud koos nelja tooliga
Valmistamisaasta: 1930 Päritolumaa: Rootsi Materjal: kasepuit Seisukord: antiikne

490.00€ Hind käibemaksuta: 408.33€

Teie võit: 100.01€
Söögilaud koos kuue tooliga
Söögilaud koos kuue tooliga
Valmistamisaasta: 1920 Päritolumaa: Rootsi Materjal: tammepuit Seisukord: antiikne

590.00€ 490.00€ Hind käibemaksuta: 408.33€

Näidatud 1 kuni 2. Kokku on 2 tulemus(i) ja 1 lehekülg(i)