Lai kaminakellade valik antiigi austajatele


Kaminakell näeb hästi välja igasuguses interjööris, seda loomulikult juhul, kui neid õigesti valida. Näiteks antiikeseme värvitoon või vorm peavad sobima kokku ruumi sisustuse või värvigammaga. Kui ruumis domineerib metall või selle toonid, siis korpus peab olema valmistatud pronksist.

Kaminatele, mille kujunduses domineerib puit, tasub valida puidust valmistatud korpusega. Ampiirstiilis kujundatud tuppa sobivad elegantsed mudelid, mis on kaunistatud kulla, hõbeda või dekoratiivsete kujukestega.

Pidage meeles, et antiikkellad näevad kõige harmoonilisemalt välja interjööris, mis on kujundatud ampiir-, barokk-, retro või klassikalises stiilis. Mida rohkem esineb kujunduses kaasaegseid materjale (plastik, metall, kroomitud elemendid), seda kaasaegsem välimus peab olema esemel.

Suuruse valimine

Mudelid võivad olla suured ja väikesed, kõrged ja madalad, dekoreeritud nikerduste, kullatisega jne… Varjandi valik sõltub täielikult teie eelistustest, ruumi või kaminariiuli suurusest. Suurele kaminariiulile paigaldatud väike mudel läheb lihtsalt kaduma ning jääb märkamatuks. Kui riiul ei ole aga suur, siis tasub valida kella miniatuurne variant.

Kui paigaldate seda kaminariiuli keskele, saate luua ruumi rõhutsooni. Lisaaksessuaarid paigutatakse antiikesemest vasakule ja paremale ning kokkuvõttes tulevad välja unikaalsed kompositsioonid.

Originaalsed vanaaegsed kaminakellad meie antiigipoes

Meil on mudeleid, mis sobivad igale maitsele ning isegi kõige julgemate interjööri lahenduste jaoks, ja seda kõike taskukohastel hindadel!


Tootevõrdlus (0)Kaminakell tammepuidust
Valmistamisaasta: 1930 Päritolumaa: Rootsi Seisukord: antiikne

99.00€ Hind käibemaksuta: 82.50€

Kaminakell nikerdustega
Valmistamisaasta: 1930 Päritolumaa: Rootsi Seisukord: antiikne

129.00€ Hind käibemaksuta: 107.50€

Näidatud 1 kuni 2. Kokku on 2 tulemus(i) ja 1 lehekülg(i)