Jalgrataste müük demokraatlikel hindadel


Jalgrattad - on unikaalsed transpordivahendid ja kui olete nende austaja, siis kahtlemata leiate endale sobiva mudeli. Olemas on unikaalseid ja stiilseid meestele, naistele ja lastele mõeldud jalgrattaid, mis koheselt hakkavad püüdma teiste tähelepanu ning rõhutavad omaniku laitmatut maitset.

Eelised:

  • Vastuvõetavad hinnad, sest isegi kõige haruldasemad eksponaadid peavad olema tõelistele kollektsionääridele kättesaadavad.
  • Vanad jalgrattad, olenemata nendetootmisaastast, on suurepärases seisukorras ning selle eest on hoolt kandnud spetsialistid.
  • Lai valik erinevaid disaine, on olemas mitmeid erinevate konstruktiivsete eripäradega jms mudeleid.

Retro jalgratas - suurepärane kingitus

Kahtlemata on see suurepärane kingitus nii iseendale kui ka oma lähedastele, kes hindavad kauneid ja ebatavalisi esemeid. Originaalsest retro jalgratast võib saada interjööri au ja uhkus. Ega taolisi retro stiilis esemeid ei kohata selliste kontseptuaalsete asutuste nagu näiteks söögikohtade, salongide ja elumajade kujunduses juhuslikult. Neid paigaldatakse horisontaalele pinnale, samuti riputatakse lakke, kinnitatakse seina külge jne.

Vintage-stiili võib samuti rõhutada muude aksessuaaride abil, kuid loomulikult jääb teie kaherattaline sõber iga kompositsiooni keskpunktiks. Taoline mood on aktuaalne mitte ainult meie riigis, vaid ka Euroopast ja Põhja-Ameerikast, kus kaunite asjade hindaja ja esteedid on juba ammu pööranud oma tähelepanu haruldastele ja rariteetsetele esemetele.

Eksperdid on kindlad, et retro esemete hinnad ajapikku ainult tõusevad, seepäraste ärge jätke kasutamata suurepärast võimalust teha soodne ost juba praegu.


Tootevõrdlus (0)Jalgratas Itera Volvo
Valmistamisaasta: 1982 Päritolumaa: Rootsi Materjal: plastik Seisukord: vana

349.00€ Hind käibemaksuta: 290.83€

Näidatud 1 kuni 1. Kokku on 1 tulemus(i) ja 1 lehekülg(i)