Käekell – ideaalne aksessuaar laitmatutele inimestele


Käekellad on funktsionaalsed aksessuaarid, mida saab kanda nii ülikonna kui ka smart-casual stiilis riietega, see sobib absoluutselt igasse olukorda.

Eripärad käekella valimisel

Tootjad pakuvad enda klientidele erinevates vormides ja värvitoonides tooteid. On võimalik osta nii erksaid naiste mudelid, vaoshoituid meestele kui ka unisex variandid. Kõik oleneb teie maitsest!

Esiteks on vaja tähelepanu pöörata kellamehhanismile. See saab olla kvarts- (patareitoitega) või mehaaniline mehhanism (spiraalvedru käivitamine). Mõlema mehhanismi kvaliteedi üle saab vaielda lõpmatuseni, kuna siinjuures on tegu juba maitseasjaga. Mehaanikat on siiski peetud mitmekümnete aastate vältel kvartsmehhanismiga esemetest soliidsemaks.

Lisaks tasub tähelepanu pöörata järgnevatele omadustele:

  • Klaasi tüüp (vähem kallihinnaline plastik, tugevam mineraalklaas, väga tugev ja kallis safiirklaas).
  • Rihma materjal (naturaalne nahk, metall jne).

Lõppväärtus oleneb kõikidest parameetritest. Näiteks plastikust numbrilaua ja silikoonist paelaga variant on vähemalt 60% võrra odavam mudelist, millel on safiirklaas, mehaaniline mehhanism ja naturaalsest nahast rihm. Seejuures on odavad tooted vähem vastupidavad ega teeni teid erinevalt kvaliteetsetest antiikkelladest kaua.

Käekellade müük

Meie antiigipoes on esindatud erinevates hinnakategooriates kvaliteetsed käekellad, mis muudavad teie argipäeva imagot originaalsemaks. Saate neid soetada erinevatelt toojatelt, meie kataloog täieneb järjepidevalt. Valige välja parimaid esemeid ning valmistage rõõmu nii endale kui ka lähedastele ja lisaks täiendage ka enda isiklikku kollektsiooni.


Selles kategoorias ei ole hetkel ühtegi toodet.