Antiigi rent

AMPIIRi klientidel on olemas unikaalne võimalus rentida tootevalikus olevaid tooteid! Antiikesemete rentimisteenus on Eesti turul esindatud esmakordselt. Kes võiksid olla sellest huvitatud?

Esiteks, fotostuudiod ja teatrid. Nüüdsest Te ei pea interjööri või dekoratsioonide loomiseks ostma kallihinnalist antiikmööblit ja muid disaini elemente. Saate kõike seda rentida AMPIIRist üheks, kaheks päevaks või nii kauaks, kui te seda soovite. Plussid on ilmselged. Esiteks – mugavus. Säästate ennast mööbli kokkuostmisest ning hiljem, kui vajate uuendust, selle edasimüümisest. Teiseks – säästlikkus. Alati ei õnnestu antiikmööblit kiiresti sama hinnaga, kui te selle ostsite, maha müüa, kuna selle tagajärjeks on rahakadu. Kolmandaks – eelarve. Väiksematel stuudiotel ei ole alati olemas piisavalt vabu vahendeid kallihinnalise antiigi regulaarseks sisseostmiseks.

Lisaks võib taoline teenus pakkuda huvi bankettide, näituste jms korraldajatele. Nüüd saate rahuldada ka antiiki armastavate klientide vajadusi.

Lõppude lõpuks huvi hakkavad tundma ka eraisikud. Tüdinenud oma interjöörist? AMPIIRi abil saab seda vahetada kasvõi iga päev!!

  • Rendihind. Oleneb esemest ning ühe päeva (24 tundi) kohta moodustab 10% kataloogis näidatud hinnast (allahindlusi ei arvestata). Pikaajalise rendi puhul on hind kokkuleppeline. Näiteks tahetakse rentida antiiksohvat, mille hinnaks on kataloogi järgi 500 eurot. Rendihind moodustab sellisel juhul 50 eurot päevas;
  • Tagatis. Juriidilised kliendid tagatist jätma ei pea. Eraisikud peavad jätma tagatise, mille summaks on 50% eseme kataloogijärgsest hinnast;
  • Kohaletoimetamine. Kohaletoimetamise maksumus on kokkuleppeline ning oleneb eseme kaalust ja mõõtmetest. Kohaletoimetamise eest sihtkohta ja tagasi tasub rentnik. Rentnik võib renditud esemetele iseseisvalt AMPIIRi lattu järele tulla.

Selleks, et kasutada rentimisteenust, võtke meiega ühendust e-posti teel aadressil info@ampiir.ee ning märkige kirjas ära, millisest tootest olete huvitatud, mis kuupäevadel tahate seda rentida ja jätke meile oma kontaktandmed. Operaator võtab Teiega ühendust ning täpsustab detaile. Seejärel saadame Teile rendilepingu, mida on vaja digitaalselt allkirjastada ja tagasi saata. Leping hakkab kehtima pärast makse laekumist.